Wywóz gruzu

Wywóz gruzu

Burzenie starych zabudowań jest prawdziwym wyzwaniem nie tylko ze względu na sam przebieg procesu, ale również to, co po nim następuje, czyli porządki. Szczególnie problematyczny jest gruz, który występuje w ogromnych ilościach i jest niezwykle ciężkim materiałem, dlatego potrzeba specjalnych sprzętów, aby móc go załadować i wywieźć. Nie wszystkie firmy rozbiórkowe mają odpowiednie zaopatrzenie i wystarczającą ilość czasu, aby sprostać temu zadaniu. Z pomocą przychodzi wówczas nasza firma – GUREDO, która chętnie upora się z odbiorem i wywozem gruzu na terenie Krakowa i okolic, a to wszystko w szybkim tempie i atrakcyjnej cenie.

Dlaczego własnie my

Gruz nie stanowi dla nas problemu!

Recykling gruzu

Gruz jako odpad budowlany poddawany jest recyklingowi.

Przepis na szybki i prosty wywóz i odbiór gruzu? Zlećcie to profesjonalistom!

Wystarczy jeden telefon, a w ustalonym terminie zjawimy się we wskazanym miejscu i pomożemy uporać się z problemem!

Recykling gruzu

wywóz gruzu - recykling

Recykling gruzu

Gruz jako odpad budowlany poddawany jest recyklingowi, którym również na terenie Krakowa zajmuje się nasza firma, a usługa ta jest dostępna w przystępnej cenie. Po szybkim odbiorze gruzu z Krakowa lub okolic materiał zostaje przez nas oczyszczony z drewna czy metalu, które stanowiły wcześniej elementy konstrukcyjne, a następnie skruszony, dzięki czemu może zostać ponownie wykorzystany jako kruszywo budowlane. Taki recykling materiałów budowlanych jest niezwykle opłacalny, ponieważ umożliwia firmom budowlanym tanie pozyskiwanie surowca. Na współpracy z nami może zatem zyskać kilka podmiotów — firma rozbiórkowa, która nie musi się martwić usuwaniem problematycznego materiału, firma budowlana, która pozyska tańszy, ale równie dobry surowiec, a także, przede wszystkim, środowisko, które nie będzie zaśmiecane zbędnymi odpadami.

Nie wiesz od czego zacząć?

Skontaktuj się z nami

Działamy sprawnie i bezpiecznie

Przepis na szybki i prosty wywóz i odbiór gruzu? Zlećcie to profesjonalistom!

Jak już wspominaliśmy, gruz zaliczany jest do odpadów budowlanych, nie komunalnych, dlatego nie może być wyrzucany do zwykłych kontenerów na śmieci. W świetle prawa gruz nie może być również przechowywany na działce, ponieważ mogą znajdować się w nim szkodliwe substancje, które przedostaną się w ten sposób do gleby. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest zatem zlecenie jego wywozu profesjonalistom, którzy bezpiecznie przewiozą go w odpowiednie miejsce. Nasza firma, na terenie Krakowa i okolic, dostarcza specjalne kontenery, do których gruz może być wrzucany, a następnie zajmuje się ich odbiorem. Rozwiązuje to dwa podstawowe problemy firm rozbiórkowych — po pierwsze brak potrzebnego do załadunku i transportu gruzu sprzętu, a po drugie brak miejsca, potrzebnego do składowania tego materiału. Gwarantujemy, że pozbycie się gruzu z firmą GUREDO jest szybkie, a zarówno usługa wywozu, jak i odbioru materiału dostępna jest w przystępnej cenie, która z pewnością warta jest takiego rozwiązania. Dzięki posiadaniu maszyn, które recyklingują gruz, odbierany z Krakowa i okolic, nie musimy się martwić rosnącą stertą odpadów, które zaśmiecają środowisko — wszystko zostaje przetworzone, aby mogło być ponownie wykorzystywane i służyć do powstawania nowych inwestycji. Nasza firma GUREDO świadczy usługi już od kilku lat, w tym czasie podjęliśmy liczne współprace z wieloma firmami rozbiórkowymi, które doceniły nasz profesjonalizm i rzetelne podejście do każdego z wykonywanych zleceń. Oferowane przez nas usługi z zakresu wywozu i odbioru gruzu na terenie Krakowa i okolic cechują się szybkim i sprawnym wykonaniem, a do tego dostępne są w atrakcyjnej cenie. Wystarczy jeden telefon, a w ustalonym terminie zjawimy się we wskazanym miejscu i pomożemy uporać się z problemem! Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

wywóz i odbiór gruzu
Szybki kontakt

Wyslij do nas dane kontaktowe