Burzenie starych zabudowań jest prawdziwym wyzwaniem nie tylko ze względu na sam przebieg procesu, ale również to, co po nim następuje, czyli porządki. Szczególnie problematyczny jest gruz, który występuje w ogromnych ilościach i jest niezwykle ciężkim materiałem, dlatego potrzeba specjalnych sprzętów, aby móc go załadować i wywieźć. Nie wszystkie firmy rozbiórkowe mają odpowiednie zaopatrzenie i wystarczającą ilość czasu, aby sprostać temu zadaniu. Z pomocą przychodzi wówczas nasza firma – GUREDO, która chętnie upora się z odbiorem i wywozem gruzu na terenie Krakowa i okolic, a to wszystko w szybkim tempie i atrakcyjnej cenie.

Recykling gruzu

Gruz jako odpad budowlany poddawany jest recyklingowi, którym również na terenie Krakowa zajmuje się nasza firma, a usługa ta jest dostępna w przystępnej cenie. Po szybkim odbiorze gruzu z Krakowa lub okolic materiał zostaje przez nas oczyszczony z drewna czy metalu, które stanowiły wcześniej elementy konstrukcyjne, a następnie skruszony, dzięki czemu może zostać ponownie wykorzystany jako kruszywo budowlane. Taki recykling materiałów budowlanych jest niezwykle opłacalny, ponieważ umożliwia firmom budowlanym tanie pozyskiwanie surowca. Na współpracy z nami może zatem zyskać kilka podmiotów — firma rozbiórkowa, która nie musi się martwić usuwaniem problematycznego materiału, firma budowlana, która pozyska tańszy, ale równie dobry surowiec, a także, przede wszystkim, środowisko, które nie będzie zaśmiecane zbędnymi odpadami.

Przepis na szybki i prosty wywóz i odbiór gruzu? Zlećcie to profesjonalistom!

Jak już wspominaliśmy, gruz zaliczany jest do odpadów budowlanych, nie komunalnych, dlatego nie może być wyrzucany do zwykłych kontenerów na śmieci. W świetle prawa gruz nie może być również przechowywany na działce, ponieważ mogą znajdować się w nim szkodliwe substancje, które przedostaną się w ten sposób do gleby. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest zatem zlecenie jego wywozu profesjonalistom, którzy bezpiecznie przewiozą go w odpowiednie miejsce. Nasza firma, na terenie Krakowa i okolic, dostarcza specjalne kontenery, do których gruz może być wrzucany, a następnie zajmuje się ich odbiorem. Rozwiązuje to dwa podstawowe problemy firm rozbiórkowych — po pierwsze brak potrzebnego do załadunku i transportu gruzu sprzętu, a po drugie brak miejsca, potrzebnego do składowania tego materiału. Gwarantujemy, że pozbycie się gruzu z firmą GUREDO jest szybkie, a zarówno usługa wywozu, jak i odbioru materiału dostępna jest w przystępnej cenie, która z pewnością warta jest takiego rozwiązania. Dzięki posiadaniu maszyn, które recyklingują gruz, odbierany z Krakowa i okolic, nie musimy się martwić rosnącą stertą odpadów, które zaśmiecają środowisko — wszystko zostaje przetworzone, aby mogło być ponownie wykorzystywane i służyć do powstawania nowych inwestycji.

Nasza firma GUREDO świadczy usługi już od kilku lat, w tym czasie podjęliśmy liczne współprace z wieloma firmami rozbiórkowymi, które doceniły nasz profesjonalizm i rzetelne podejście do każdego z wykonywanych zleceń. Oferowane przez nas usługi z zakresu wywozu i odbioru gruzu na terenie Krakowa i okolic cechują się szybkim i sprawnym wykonaniem, a do tego dostępne są w atrakcyjnej cenie. Wystarczy jeden telefon, a w ustalonym terminie zjawimy się we wskazanym miejscu i pomożemy uporać się z problemem! Serdecznie zapraszamy do kontaktu.