O firmie

O Firmie

Proces powstawania nowych obiektów to nie tylko prace budowlane. Zanim na miejsce dotrze firma budowlana, trzeba odpowiednio przygotować teren, a więc wykonać roboty ziemne, które na terenie Krakowa i okolic są specjalnością firmy GUREDO. W ramach tych prac wykonane muszą zostać wykopy ziemne pod fundamenty, które zapewnią solidność nowo powstającemu krakowskiemu budynkowi, a także pod wszelkie niezbędne przyłącza. Nasza firma w pełni zdaje sobie sprawę, że odpowiednie przygotowanie podłoża, to podstawowy warunek sukcesu późniejszych prac, dlatego świadczone przez nas w tym zakresie usługi są na najwyższym poziomie. Dzięki współpracy z GUREDO, którego oferta obejmuje kompleksowe roboty ziemne, w tym wykopy ziemne na terenie Krakowa i okolic, inwestorzy mogą być zupełnie spokojni o przygotowywanie swojego placu budowy. Usługi te są szczególnie atrakcyjne dla deweloperów, którym zależy na przystępnej cenie oraz wysokim poziomie jakości wykonywanych prac, który w naszym przypadku poświadczony jest licznymi opiniami firm, które miały okazję już z nami współpracować.

Dlaczego własnie my

Powody wybrania nas

Profesjonalne podejście

Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

Działamy sprawnie i bezpiecznie

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu!

Atrakcyjna oferta w jeszcze bardziej atrakcyjnej cenie

Cena i jakość usług to nasz priorytet!

Profesjonalne podejście

plac budowy

Profesjonalne podejście

W GUREDO zależy nam na zadowoleniu naszych Zleceniodawców, dlatego każdemu projektowi z osobna poświęcamy odpowiednią ilość czasu, który na samym początku przeznaczamy na zaplanowanie działań i znalezienie jak najlepszych oraz możliwie szybkich rozwiązań. Wykonywane przez nas roboty ziemne bazują na przygotowanych wcześniej przez specjalistów wynikach badań geotechnicznych, które wykazują z jakim rodzajem i stanem gruntu mamy do czynienia. Informacje te stają się podstawą dla wyboru odpowiedniej metody wykopów ziemnych na terenie Krakowa lub jego okolic i zaproponowania Państwu ceny tej usługi. W kwestii honorarium zawsze bierzemy pod uwagę również stopień trudności oraz zakres prac w zakresie zleconych nam robót ziemnych, oczywiście liczymy się także z Państwa opinią na ten temat. Różne rodzaje gruntów wymagają różnych podejść, nie na każdy teren da radę wjechać koparka, niekiedy część prac jesteśmy zmuszeni wykonać ręcznie. Niezależnie jednak od tego, jaką metodą pracujemy – czy używamy ciężkich sprzętów, czy własnej siły, zawsze dbamy o to, by każdy szczegół był jak najdokładniej dopracowany, ponieważ wierzymy, że przełoży się to na nasze i Państwa zadowolenie z efektów wykonywanych przez nas kompleksowych robót ziemnych na terenie Krakowa.

Nie wiesz od czego zacząć?

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Działamy sprawnie i bezpiecznie

Działamy sprawnie i bezpiecznie

Plac budowy, szczególnie podczas wykonywania wykopów, to jedno z najbardziej niebezpiecznych miejsc pracy. Właśnie dlatego dla deweloperów tak ważne jest, aby prace zlecić doświadczonej firmie, która dysponuje dobrze wyszkolonymi pracownikami. Wykonywane przez naszą firmę wykopy ziemne na terenie Krakowa cieszą się dobrymi opiniami, które potwierdzają sprawność prowadzonych przez nas prac, ich terminowość oraz panujące podczas ich realizacji bezpieczeństwo. Zawsze dbamy o to, aby krawędzie wykopu zostały odpowiednio zabezpieczone, dzięki czemu nie dochodzi do wypadków z udziałem naszych pracowników, a także osób postronnych. Teren, na którym wykonujemy roboty ziemne, jest zawsze dokładnie ogrodzony i oznakowany, a dojeżdżającym do niego maszynom wyznaczone zostają specjalne drogi. Wszyscy zatrudniani przez firmę GUREDO pracownicy posiadają niezbędne uprawnienia i kwalifikacje, dzięki którym każdy wie, jak powinien zachowywać się na terenie wykopów.

kaski budowlane
Nie wiesz od czego zacząć?

Skontaktuj się z nami

Atrakcyjna oferta w jeszcze bardziej atrakcyjnej cenie

Firma Guredo - porozumienie

Atrakcyjna oferta w jeszcze bardziej atrakcyjnej cenie

Oferowane przez nas na terenie Krakowa i okolic roboty ziemne, w tym wykopy, dostępne są w naprawdę atrakcyjnej cenie, która obejmuje przygotowanie przez nas planu robót wraz z propozycją najlepszej metody ich realizacji, wykonanie prac przy użyciu własnych, profesjonalnych sprzętów, obsługiwanych przez wykwalifikowanych pracowników, oraz pozostawienie placu budowy gotowego do natychmiastowej zabudowy. Nasze działania każdorazowo cechują się świetną organizacją i efektywnością. Zależy nam, aby Firmy, które podejmują z nami współpracę, darzyły nas zaufaniem, dlatego zawsze chętnie słuchamy opinii na temat prowadzonych przez nas prac, a więc m.in. często zlecanych wykopów na terenie Krakowa. Zdajemy sobie sprawę, że odpowiednie przygotowanie terenu, na którym wkrótce stanąć mają budynki to duża odpowiedzialność, dlatego wszystkie wykonywane przez nas prace cechują się precyzją, a każdy wykonywany ruch oparty jest na specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu. Wierzymy, że dzięki takiemu podejściu nasze prace przyniosą oczekiwane skutki, czym uda się spełnić Państwa oczekiwania. Nasza firma GUREDO specjalizuje się w obsłudze inwestycji budowlanych. Dysponujemy wykwalifikowanymi pracownikami oraz specjalistycznym sprzętem, który pozwala nam sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom. W naszej ofercie kompleksowych robót ziemnych odnaleźć można m.in. wykopy, które już niejednokrotnie świadczyliśmy dla krakowskich deweloperów, chcących przygotować swoje działki do budowy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Szybki kontakt

Wyslij do nas dane kontaktowe