Stabilizacja

Stabilizacja

Wyburzanie

Często zdarza się, że aby mógł powstać nowy obiekt, najpierw musi zniknąć stare zabudowanie. Wyburzanie budynków na terenie Krakowa często konieczne jest również ze względu na ich zły stan techniczny, którego poprawa wymagałaby ogromnych nakładów finansowych. Chodzi zresztą nie tylko o wysokie koszty, ale również bezpieczeństwo — obiekty budowlane są niekiedy w tak złym stanie, że stanowią zagrożenie. Nasza firma doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że przystosowanie działki do inwestycji budowlanej to nie lada wyzwanie, szczególnie jeśli znajdują się na niej jakieś stare obiekty, dlatego polecamy się do współpracy. Nasza przystępna cenowo oferta wyburzania i rozbiórki budynków na terenie Krakowa i okolic, stworzona jest dla firm, które chcą zdjąć z siebie ciężar wykonywania prac rozbiórkowych, które wymagają nie tylko czasu, ale także specjalistycznej wiedzy oraz odpowiedniego sprzętu. Fachowcy zatrudnieni w GUREDO szybko uporają się z robotami wyburzeniowymi i rozbiórkowymi na terenie Krakowa, pozostawiając przygotowany do dalszych prac, bezpieczny obszar.

Dlaczego własnie my

Powody wybrania nas

My burzymy, Wy budujecie

Kraków to miasto, w którym jest coraz ciaśniej, dlatego, aby stworzyć coś nowego, musi często dojść do wyburzenia starych, nieużywanych od lat budynków.

Wyburzanie i rozbieranie budynków

Wybór odpowiedniej techniki każdorazowo wymaga specjalistycznej wiedzy, którą posiadają fachowcy GUREDO.

Inni już nam zaufali, Wy też możecie

Ze swojej strony gwarantujemy, że powierzenie nam prac przygotowawczych, to najlepsza z możliwych decyzji.

My burzymy, Wy budujecie

Wyburzenie - rozbiórka - koparka

My burzymy, Wy budujecie

Kraków to miasto, w którym jest coraz ciaśniej, dlatego, aby stworzyć coś nowego, musi często dojść do wyburzenia starych, nieużywanych od lat budynków. Choć w teorii proces ten może wydawać się nieskomplikowany, w praktyce okazuje się, że jest zupełnie na odwrót. Dzięki zgromadzonemu doświadczeniu firma GUREDO zna różne techniki, które pozwalają w bezpieczny sposób dokonać szybkiego wyburzenia i szybkiej rozbiórki krakowskich zabudowań, bez ryzyka uszkodzenia sąsiednich obiektów. Na sprawność prac znaczny wpływ ma posiadanie przez nas odpowiedniego sprzętu, czyli dźwigów, koparek i spychaczy, które są niezbędne do wykonywania tego rodzaju robót.

Nie wiesz od czego zacząć?

Skontaktuj się z nami

Działamy sprawnie i bezpiecznie

Wyburzanie i rozbieranie budynków

Firma GUREDO, działająca na terenie Krakowa i okolic, w swojej ofercie posiada zarówno wyburzanie, jak i rozbiórki budynków. Procedury te różnią się od siebie — wyburzanie polega na całkowitej likwidacji budynku, z kolei rozbiórka pozwala na ponowne wykorzystanie jego niektórych elementów. Przed przystąpieniem do działań zawsze najpierw zaznajamiamy się z informacjami, dotyczącymi wielkości i rodzaju budynku. Nasi klienci mogą liczyć na indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz pełen profesjonalizm, który wykazujemy od momentu stworzenia planu rozbiórki czy wyburzenia budynków na terenie Krakowa poprzez wszystkie kolejne etapy jego realizacji. Przystąpienie do prac wyburzeniowych zawsze rozpoczynamy od odłączenia wszystkich mediów, gdy to zostanie zrobione, przechodzimy do burzenia. Wykorzystujemy w tym celu taki sprzęt jak dźwigi, koparki i spychacze. W przypadku rozbiórki prace poprzedza sprawdzenie stanu technicznego budynku, które ma za zadanie wskazać, czy potrzebna okaże się stabilizacja niektórych elementów. Po tym kroku dobierany jest odpowiedni rodzaj sprzętu, który musi być dopasowany do specyfiki obiektu, jego otoczenia oraz materiałów budowlanych, z których ten się składa. Niektóre z elementów wymagają manualnych działań. Jak widać, wybór odpowiedniej techniki każdorazowo wymaga specjalistycznej wiedzy, którą posiadają fachowcy GUREDO. Obydwa procesy — czy to wyburzanie, czy rozbiórka, muszą zostać zakończone wywiezieniem gruzu oraz uprzątnięciem terenu, na którym swoje działania od razu może rozpocząć firma budowlana.

Wyburzenia
Nie wiesz od czego zacząć?

Skontaktuj się z nami

Inni już nam zaufali, Wy też możecie

wyburzenie

Inni już nam zaufali, Wy też możecie

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak cenny w branży budowlanej jest czas, dlatego ze wszystkich zleconych prac zawsze wywiązujemy się w terminie. Nasz harmonogram ustalamy w taki sposób, aby wszelkie działania wykonać jak najdokładniej, jednocześnie nie każąc Państwu długo czekać na efekty. Nasze usługi z zakresu wyburzania i rozbiórki budynków na terenie Krakowa i okolic doczekały się wielu pozytywnych opinii, które potwierdzają, że swoją pracę staramy się wykonywać najlepiej, jak to tylko możliwe. Nasza firma GUREDO już od kilku lat świadczy usługi z zakresu obsługi inwestycji budowlanych. Zebrane w tym czasie doświadczenie i ciągle pogłębiana wiedza pozwalają nam stawać się partnerami dla firm budowlanych, które powierzają nam część obowiązków, wiedząc, że dzięki odpowiedniemu sprzętowi i profesjonalnemu podejściu, zawsze dobrze je wykonamy, pozostawiając gotowy do dalszych działań teren. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty, w której zawarte są m.in. usługi wyburzania i rozbiórki obiektów na terenie Krakowa wraz z proponowaną ceną oraz do zaznajomienia się z opiniami na temat naszych działań. Ze swojej strony gwarantujemy, że powierzenie nam prac przygotowawczych, to najlepsza z możliwych decyzji.

Szybki kontakt

Wyslij do nas dane kontaktowe