Wynajem maszyn

Wynajem maszyn

Wykonywanie prac na budowie nie może obyć się bez odpowiedniego sprzętu, który znacznie ułatwia i przyspiesza wszelkie działania. Trudno dziś wyobrazić sobie budowę dróg czy budynków bez koparek, które jednym ruchem wykonują pracę, która wcześniej kilku osobom zajmowała parę godzin. Ponieważ wszystkich rodzajów maszyn do robót ziemnych, różniących się typem i wielkością, jest niesamowicie dużo, ciężko być w ich kompletnym posiadaniu. Różne rodzaje gruntu wymagają różnych rozwiązań i różnego sprzętu, nie ma więc sensu, aby firmy budowlane trudziły się jego zakupem, ponieważ nie jest to podstawowy rekwizyt ich pracy. Jeśli jednak zajdzie już potrzeba wykorzystania koparki, zamiast wydawać majątek na jej zakup, warto zdecydować się na wypożyczenie. Nasza firma GUREDO oferuje Państwu szeroki wybór naprawdę dobrych i w pełni sprawnych maszyn do robót ziemnych. Gwarantujemy, że już po pierwszym użyciu Państwa pracownicy przekonają się, że praca przy ich użyciu to czysta przyjemność.

Dlaczego własnie my

Powody wybrania nas

My udostępniamy, Państwo korzystacie

Firma GUREDO oferuje wypożyczenie maszyn do robót ziemnych na terenie Krakowa w naprawdę atrakcyjnej cenie.

Gwarancja sprzętu najwyższej jakości

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że aby prace na terenie budowy mogły sprawnie postępować i szybko przynosić widoczne efekty, konieczne jest użycie odpowiedniego sprzętu.

My udostępniamy, Państwo korzystacie

wykopy ziemne

My udostępniamy, Państwo korzystacie

Maszyny do robót ziemnych to często duże gabarytowo sprzęty, które wymagają systematycznego serwisowania oraz odpowiedniego do przechowywania miejsca. Co więcej, chcąc nadążać za potrzebami rynku, sprzęt ten należy co jakiś czas wymieniać na nowszy i lepszy model. Wszystko to sprawia, że wypożyczenie to nie tylko bardziej opłacalne, ale również wygodniejsze rozwiązanie niż zakup własnego sprzętu. Firma GUREDO oferuje wypożyczenie maszyn do robót ziemnych na terenie Krakowa w naprawdę atrakcyjnej cenie. Korzystając z naszych maszyn nie muszą się Państwo martwić posiadaniem magazynów do przechowywania sprzętów, ani zatrudnianiem mechaników w razie awarii — to wszystko jest na naszej głowie. Zakup sprzętu wiąże się także z koniecznością jego rejestracji oraz posiadaniem licencji, a więc załatwieniem kilku kwestii biurokratycznych, które zazwyczaj pochłaniają więcej czasu, niż byśmy sobie tego życzyli. Korzystając z maszyn firmy GUREDO, dokumenty te nie muszą Państwa interesować, a zaoszczędzony w ten sposób czas możecie Państwo poświęcić swojej firmie.

Nie wiesz od czego zacząć?

Skontaktuj się z nami

Gwarancja sprzętu najwyższej jakości

Gwarancja sprzętu najwyższej jakości

Roboty ziemne to nasza specjalność. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że aby prace na terenie budowy mogły sprawnie postępować i szybko przynosić widoczne efekty, konieczne jest użycie odpowiedniego sprzętu. Ponieważ z koparek korzystamy od lat, zdążyliśmy już przetestować niejeden z modeli i wybrać spośród nich te, które sprawdzają się najlepiej. W ciągu tego czasu udało nam się również odnaleźć serwis, który w największym stopniu spełnia nasze oczekiwania w zakresie konserwacji i ewentualnych reperacji maszyn. Wszystko to sprawia, że oferowane Państwu przez naszą firmę maszyny do robót ziemnych, stanowią sprzęt, który nigdy nie zawodzi na krakowskim terytorium i za który jesteśmy gotowi ręczyć. Świadectwem naszej dbałości o sprzęt są otrzymane od krakowskich firm, które skorzystały już z naszych usług, opinie, potwierdzające wysoką jakość naszych maszyn do robót ziemnych. Firma GUREDO działa na polskim rynku już od kilku lat, oferując szeroki pakiet usług z zakresu robót ziemnych. W tym czasie z nawiązaliśmy już liczne współprace z firmami, które zlecały nam wykonanie różnego rodzaju prac lub wypożyczały nasze maszyny. W obu przypadkach zawsze staramy się jak najlepiej wywiązać ze swojego zdania. Oferowane przez nas maszyny do robót ziemnych to naprawdę dobre sprzęty, które potrafią zmienić ciężką pracę w lekkie i krótkie zajęcie. Chcecie się Państwo przekonać? Zapraszamy do kontaktu!

prace budowlane na gruncie
Szybki kontakt

Wyslij do nas dane kontaktowe