Remediacja gruntów

Remediacja gruntów

Dawne tereny przemysłowe to współcześnie często potencjalne powierzchnie pod deweloperskie inwestycje, w ramach których powstają całe osiedla. Zanim jednak rozpocznie się budowa nowych obiektów, ziemia musi zostać odpowiednio przygotowana. Cały proces należy rozpocząć od oczyszczenia gleby, która przez nasiąknięcie szkodliwymi substancjami z fabryk, może zagrażać zdrowiu ludzi oraz środowisku. Zanim więc na miejsce wkroczy firma budowlana, warto skorzystać z naszych usług, aby wszystko odbyło się sprawnie i zgodnie z wszelkimi wymogami. Oferujemy prace z zakresu remediacji gruntów na terenie całego Krakowa i okolic, gwarantując, że ziemia, którą się zajmiemy, znów będzie zdrowa i w pełni bezpieczna dla wszystkich istot.

Dlaczego własnie my

Powody wybrania nas

Nie czekaj! Zapobiegaj!

Remediacja jest obowiązkiem właściciela gruntu i należy ją bezwzględnie wykonać!

Indywidualne podejście do każdego zlecenia

Zastosujemy najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb!

Skuteczność, rzetelność i terminowość

Cena i jakość usług to nasz priorytet!

Nie czekaj! Zapobiegaj!

Remediacja gruntów

Nie czekaj! Zapobiegaj!

Remediacja jest obowiązkiem właściciela gruntu i należy ją bezwzględnie wykonać, gdy tylko okaże się, że dany teren jest zanieczyszczony. Inwestycje deweloperskie wymagają dużych nakładów finansowych, aby więc nie psuć swojego dzieła, warto zgłosić się do nas, jeszcze zanim na miejscu pojawi się firma budowlana i rozpocznie swoje działania. Dokonywana przez naszą firmę GUREDO remediacja na terenie Krakowa sprawi, że jako inwestorzy będziecie Państwo mogli spać spokojnie, nie martwiąc się o zdrowie pracowników, przebywających na placu budowy, oraz przyszłych mieszkańców swojego osiedla czy też użytkowników innego obiektu, który ma powstać. Przy tak dużych projektach zdecydowanie nie warto iść na skróty, tym bardziej że proponowana przez nas cena remediacji gruntów na terenie Krakowa jest bardzo przystępna i z pewnością warta zainwestowania.

Nie wiesz od czego zacząć?

Skontaktuj się z nami

Indywidualne podejście do każdego zlecenia

Indywidualne podejście do każdego zlecenia

Metod remediacji gruntów jest kilka, ich podział uzależniony jest od sposobu działania oraz miejsca przeprowadzania oczyszczania. Dobór odpowiedniego rozwiązania zależy od tego z jakim rodzajem i jakim natężeniem zanieczyszczenia mamy do czynienia w danym przypadku, od budowy geologicznej oraz kierunku przepływu wód gruntowych. Wszystkie te czynniki muszą zostać poddane dogłębnej analizie, na podstawie której zostanie wydana opinia o najlepszym możliwym sposobie przeprowadzenia remediacji gruntów na terenie Krakowa. W całym procesie decyzyjnym bierze również udział organ ochrony środowiska. Ze swojej strony gwarantujemy zaproponowanie najlepszych, czyli najskuteczniejszych rozwiązań, które pozwolą na jak najszybsze oddanie terenu do użytkowania.

Remediacja
Nie wiesz od czego zacząć?

Skontaktuj się z nami

Skuteczność, rzetelność i terminowość

Remediacja gruntu na placu budowy

Skuteczność, rzetelność i terminowość

Wszystkie oferowane przez naszą firmę usługi, a więc również remediacja krakowskich gruntów, wykonywane są zgodnie z założonym planem, czyli na czas i ze szczególną precyzją. Zdajemy sobie sprawę, że realizowanie przez firmy deweloperskie kilku projektów jednocześnie, w tym tworzenie czegoś od nowa na użytkowanym wcześniej terenie, wymaga nie lada logistyki i doskonałej organizacji pracy, dlatego gwarantujemy, że ze wszystkich prac wywiążemy się w uzgodnionym terminie, aby nie zaburzać ustalonego harmonogramu. Możemy też zapewnić, że nawet najdrobniejsze prace wykonujemy z dbałością o szczegóły, wierzymy bowiem, że każde najmniejsze dobrze wykonane działanie jest składową sukcesu dużego przedsięwzięcia. Nasza firma GUREDO od lat podejmuje współpracę z licznymi firmami, u których zdobyliśmy zaufanie swoim profesjonalizmem i rzetelnym podejściem do każdego zlecenia. Wszystkie powierzone nam prace wykonujemy wedle ustalonego planu, nie wybierając dróg na skróty. Do naszych zalet należą nie tylko skrupulatność i efektywność, ale także naprawdę atrakcyjny cennik, który jest konkurencyjny dla innych firm zajmujących się remediacją w Krakowie. Jeśli zależy Państwu, aby teren którym zarządzacie, był nie tylko piękny, ale również zdrowy, skontaktujcie się z nami!

Szybki kontakt

Wyslij do nas dane kontaktowe